| NHazar a întrebat:

Salut,am o intrebare scurta si la obiect pentru voi, puteti sa va faceti pielea de gaina la comanda fara nici un fel de muzica? Pur si simplu sa stati si sa o faceti? Mersi big grin

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu

| Catrice a răspuns:

Totul tine de imaginație, subconștient, experiente... în fine, prea multe de spus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi inchipui ca mi-e frig.

| Speranta12 a răspuns:

Da. In frig.

| MValentin a răspuns:

Acel sentiment este ceva ce nu poti face pe moment, doar intervine asa in momente... de idk momente de uimire profunda sentimente profunde uluire

| NHazar explică (pentru MValentin):

De asta am intrebat, se pare ca unu in 1500 de oamenii poate sa controleze pielea de gaina la comanda, iar eu pot face asta, nu eram sigur daca e normal, acum cateva zile am aflat