| intrebareintrebatoare222 a întrebat:

am o mare problema! ieri am mancat o tampenie de shaorma si azi dimineata cand sa merg la scoala mi-a fost foarte rau... si am hotarat sa nu mai merg azi la scoala,pentru ca imi era frica sa nu vomit pe acolo. (am luat shaorma de unul singur cand plecam spre casa ieri).am sunat-o pe dirginta si i-am spus ce s-a intamplat si a fost de acord sa raman acasa.
problema este ca ea a inteles la telefon,chair daca,,AM Discutat foarte clar! "ca eu am fost cu niste colegi acolo si am mancat si lor de ce nu le e rau".ia intrebat daca e asa,iar ei au zis ca nu au fost cu mine, ceea ce era corect. si ia a ajuns la concluzia ca mint, pana si colegii cred ca mint.a iesit o incurcatura. cum sa demostrez ca nu mint si chiar mi-a fost rau?
mersi astept raspunsuri din partea voastra
big grin Funda

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cam tardiv.Deja ai demonstrat ca minti.Altadata nu te va mai crede.Nu inseamna ca si acum te-a crezut.Sa o sune maica-ta si sa ii spuna.Sau ai mintit-o si pe ea?

| intrebareintrebatoare222 explică (pentru darrio2007):

Copil prost ce esti mata!

| darrio2007 a răspuns (pentru intrebareintrebatoare222):

Sa-ti fie rusine, mincinosule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti ruga unul din parinti sa o sune pe diriginta sa ii spuna...

| dyanutza22 a răspuns:

Eu nu-mi pot da seama cum a inteles ea ca erai cu niste colegi tu atunci daca nu erai cu ei? Sau ai fost cu ei si dupa ce ati plecat in parti diferite ti-ai luat shaorma aia?

| FloryGirl a răspuns:

Pai tu nu stii mai bine ti-a fost rau sau nu? eu una nu inteleg nimic din ce ai scris tu aici big grinbig grin