| Blondutsa a întrebat:

Salut am o mare problema in lady popular. trebuie sa trec lvl8 sh trebuie sa joc master mind am ghicit cele 4 culori ptk langa ele aveam 4 buline negre. dar duapa ce sa incarcat mi-a scris ca am pierdut si nu mi s-a pus la scopuri ca am jucat si eu numai am rbd sa joc joku acela ajutor varoog ce pot facee! FuNd@

1 răspuns:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Cel mai probabil, ai ghicit culorile prea tarziu, pentru ca sunt maxim 20 de incercari, parca, nu mai stiu exact.
Incearca data viitoare si daca ti se intampla la fel sau nu poti sa termini jocul, trimite-mi un mesaj privat si daca pot te voi ajuta eu.