| jack115 a întrebat:

Salut, am o problema am 16 ani si parca sunt speriat aproape mereu. Ce pot face sa nu fiu asa si sa fiu mai vesel?

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Probabil te temi de ceva.
Descrie putin starea asta de "speriat". Ti-e teama sa nu patesti ceva (te gandesti la asta), sau ai o stare de agitatie/disconfort?

| Lioana a răspuns:

Fa lucruri care iti plac, relaxeaza-te si incearca sa observi lucrurile frumoase din viata ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Speriat de ce? Te streseaza ceva in perioada asta?

| jack115 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt speriat, doar ca arat pe fata ca sunt speriat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce esti speriat? Trag astia cu mitraliere?laughing)))))))))))

| xSega a răspuns:

Trebuie să ieși mai des din casă

| ionutborcea a răspuns:

Fă-ți prieteni cât mai mulți si bucurăte de ei si ei de tine iesi pe afara cu ei distreațivă este cel mai bun mod de a fii fericit s-au făți o iubită succes funda?

| Peter_Achim_1992 a răspuns:

Infrunta-ti fricile. Relaxeaza-te. Da-ti seama ca de orice te-ai teme nu e asa grav cum iti imaginezi tu.

| jack115 explică:

Nu ca sunt speriat, dar pe fata arat de parca sunt speriat