| gladiatoru5000 a întrebat:

Salut ..am o problema am o unitate veche și are doar slot de dvi la hdmi dar nu merge.îmi da no signal ..sa încerc cu dvi la VGA..sau dvi la dvi?

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

DVi la DVi! Dar eu cred ca alta e problema nu cablul daca nu a fost pornit demult...

| gladiatoru5000 explică (pentru lpavel):

Care ar fi problema?

| lpavel a răspuns (pentru gladiatoru5000):

Nu-ti pot spune exact, trebuiesc verificate toate componentele!

| gladiatoru5000 explică (pentru lpavel):

Sa fie placa video

| lpavel a răspuns (pentru gladiatoru5000):

Poate fi si placa video dar la fel poate fi si orice alta componenta cum ar fi: Rami, procesor, sursa sau bateria de bios! Celelalte se excud! Astea trebuiesc verificate!