| valy86 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu. Am un Nokia 6303i classic. Pana acum cateva saptamani am putut sa-l conectez la pc cu un cablu de date. dar nu mai merge imi spune ca nu exista nici un fel de conexiune disponibila la tel si apoi iese. Ce e de facut? Am reinstalat programul de la nokia si degeaba ( pc suite)

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

In cazul asta incearca un alt cablu de date, ca cel pe care il ai este posibil sa se fi defectat, mai exista posibilitatea ca priza usb a telefonului sa fie defecta.