| curios_3782 a întrebat:

Salut am o problema la PC.Nu-mi mai merg usb-urile decat mouseul si bluetoothul.Imprimanta,stiku,mp3 nu merg crying( Ce se intampla? Se pot repara? Si daca da cat costa? MS :*

2 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Poate ai sters ceva important si s`a sters prog de instalare straight face nu ai decat sa instalezi din nou straight face windowsul...sau programele da` va fi mai greuthinking si daca te hotarasti sa instalezi din nou windowsul costa aprox 1 jumate depinde daca ai reparticii adica(C, D, E.) costa mai putin ca e mai simplu
Sau intra la my computer.si cauta la fiecare prog in parte prog de instalarethinking

| A4TECHH a răspuns:

Da se pot repara s-ar putea sa fie placa de bazawinking