| thequeenofwolves a întrebat:

Salut, am o problemă micuţă.
Pentru ziua mea am de ales între o bicicletă, un eBook şi o cameră foto drept cadou. Numai că...
Am nevoie de eBook pentru că sunt în străinătate şi vreau să citesc, pe lângă altele, şi cărţi în română ca nu cumva să uit cuvinte sau expresii. Bicicleta n-o pot folosi imediat pentru că urmează să mă operez şi câteva săptămâni trebuie să stau în pat, însă ştiu că după aceea nu vom mai avea bani şi pentru asta, că va trebui să-i dăm pe altceva, şi vreau să profit de moment. Iar camera foto mi-ar plăcea pentru că mă pasionează fotografia şi aş putea scoate poze mult mai clare decât pe telefon.
Ce să aleg şi de ce?
P.S: Sunt într-adevăr indecisă, indiferent de cât de stupidă ar părea întrebarea.

3 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Eu zic sa alegi bicicleta.

| Mayar a răspuns:

Bicicleta. Va fi utila si te va ajuta sa te mentii in forma

| anonimspecial a răspuns:

Eu zic sa alegi camera foto, daca asta este pasinea ta...