| anonim_4396 a întrebat:

Am o rugaminte la voi, daca tot spuneti ca sunteti toti pentru unu.Intrati va rog pe htt://min-n-max.blogspot.com si acolo ve-ti gasi cateva anunturi adaugate de Google.Va rog apasati pe ele pentru a ma ajuta.Multumesc!

Intrebarea este: Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| CosteaVlad a răspuns:

"daca tot spuneti ca sunteti toti pentru unu"- suna un pic naspa. Da, suntem toti pentru unu, dar intrebarea ta cam contravine normelor de utilizare a site-ului, in care se cam specifica destul de clar faptul ca cersitul de voturi de pe diverse site-uri, intrebari din teme, spam-ul, etc sunt interzise. Asa ca n-o sa intru, si nici nu cred ca o sa intre cineva. Daca o sa ai vreodata o intrebare serioasa la care doresti un raspuns, sau o parere, iti garantez ca toti te vor ajuta cu cel mai mare drag. Iti doresc o zi frumoasa-n continuare. happy big grin