| Daaax3 a întrebat:

Am o tableta Allview Alldro 3 Speed Duo. Android 4, 16 GB mermory, 9, 7 HD Capacitive de 2 saptamani. Am intrat la Settings, App [ Aplicatii], Running [ Adica re ruleaza] si am oprit de acolo Messengerul, Facebook.ul... ce opresc de obicei ca sa nu se descarce bateria. Am dat din greseala pe Seettings [ Adica, rulau setarile... N stiu cum sa zic ca sa intelegeti straight face ] si dupa am dat Stop!
Am oprit setarile cred, si imi tot aparea o fereastra- nu mai stiu ce scria. Si am dat ok, dar tot aparea. Si am inchis.o.

Problema este ca, atunci cand am deschis.o se incarca, ca sa se deschida, dar nu se deschidea. Am asteptat vreo 10-15 minute. Stiti cumva cam ce are si ce ar trebui sa ii fac? straight face

Multumesc, dau funda.

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Daca ai Garantie du-te la ei. Cred ca trebuie resoftata.