| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

Salut, am observat ca atunci cand port o sapca normala imi face capul de 3 ori mai mare, desi cand prietenii imi dau sapca lor imi e larga si tot nu le face capul mare, iar eu cand le dau sapca pe masura mea, nici nu le intra pe cap, de ce este asa? sa fie cumva de vina forma fetei, am fata putin mai tuguiata sa zic asa spre forma de triunghi.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Este foarte simplu: nu mai porti sapca deloc si nu mai ai asemenea impresii sau imginatie.
Atata stres inutil, pentru o sapca happy