| Shine28 a întrebat:

Am participat ieri la olimpiada de limba romana si as vrea sa aflu cate puncte trebuie sa iau pentru a ma califica. Mentionez ca punctajul maxim era de 120 de puncte. Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| crissttinnaa a răspuns:

Depinde de judet. Dificultatea subiectelor difera de la un judet la altul. Bafta!

3 răspunsuri:
| alexCELmare a răspuns:

Trebuie sa iei minim 95 de puncte ( colegul meu a participat si ne-a zis doamna diriginta )

| alexCELmare a răspuns:

Trebuie sa iei minim 95 puncte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să iei 100. Și eu am participat, dacă nu ai 100 nu mergi mai departe.