| 255Elena a întrebat:

am pojar si mi-a aparut niste ganglioni la gat si nu stiu ce este cu ei! spuneti-mi ca sa nu ma injrijoresc

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ganglionii ii ai tot timpul, doar ca ei se inflameaza si ii simti atunci cand esti bolnav. Probabil ca pojarul a facut asta!

1 răspuns:
| miha_6184 a răspuns:

DE obicei nu este un motiv de ingrijorare cand ai ganglioni ei se umfla ca sa arate aparita unei infectii in corp si ca lupta inpotriva ei. Nu ai de ce sa te ingrijorezi daca urmezi un tratament in cel mult o saptamana trebuie sa dispara