| Fussion a întrebat:

Am si eu 15 ani peste 4 luni.inaltime 1, 61 cm si 54 kg. Tatal meu a fost culturist si seaman foarte mult cu el.Am muschii definiti dar vreau sa ma apuc de sala.si tata era mic si "facut". Daca ma apuc de sala mai cresc sau? Astept un raspuns! Mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
Daca o sa ridici greutati deasupra capului, evident ca nu o sa mai cresti pentru ca ele apasa pe coloana si stopeaza cresterea.Nu iti recomand, ai vazut ca de asta sunt culturistii scunzi.Si daca totusi te apuci, fara exercitii cu ridicari de greutati deasupra capului.
Numai bine!

1 răspuns:
| Fussion explică:

Nu am inteles exact ce vrei sa spui prin ridicarile deasupra capului...Ce grupe de muschi pot lucra? Ma intereseaza abdomenul,spatele,pieptul,biceps, triceps, antebrat.