| orman a întrebat:

Salut,
Am si eu o intrebare
Am inceput sa lucrez la un nou site de jocuri-programe-filme-video...etc. http://e-top-games.tk/
Acum as vrea sa stiu daca se merita sa continui lucrarea la site sau nu
Daca asta arata cat de cat bine
PS:Site-ul nu este terminat ci doar ce am inceput sa lucrez la el
Mersi mult

Răspuns Câştigător
| AnonimuszWss a răspuns:

Site-ul arata destul de bine... daca ai face o nouo secctiune unde ai pune niste linkuri de downloadare impreuna cu poza, si daca ai repara acele secctiunei "psp" "ps2" etc...ar fi destu lde bun :d
Ps: daca vrei sa fie asa de reusit cumpara o licenta de. net sau. com
sper ca te-am ajutat:d Fundita?; p

1 răspuns:
| orman explică:

Merci tongue