| danilageorge a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de Counter Strike. Am intrat pe un server ( respawn) si unul punea,, rotative" sau cum se numesc alea si cum se pun. Ofer Funda cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| wwwFastCsRo a răspuns:

Nu inteleg cuvantul Citez: "rotative"
Daca ai fi mai explicit tiar raspunde ca ma pricep in domeniu cs

| kita1235 a răspuns:

Se numesc binduri, urmareste videoul asta:http://www.youtube.com/watch?v=Rn3T_jbeoOw (PS : Sper ca te-am ajutat)

| danilageorge explică (pentru kita1235):

Nu prea se vede ce face ala acolo scrie in consolo bind k*say/transporter ceva de genu dar nu am vaz cum a pus