| CristiDecristi a întrebat:

Salut.Am si eu o problema.Am 20 de ani si trebuie sa întrețin o întreaga familie,pe mama care e bolnava,pe sora mea, si pe fratele meu mai mic, care are 17 ani.De asta, eu am cunoscut o fata intr-un club de manele, si am inceput o relație.Am trimis-o la produs,iar ea pe urma s-a plâns ca a fost denunțata la politie,ca totul din cauza mea,de parca eu am obligat-o, ea a vrut.Dar cu toate ca spune ca i-am distrus viata, ea tot ma iubește si ma suna încontinuu sa vadă ce fac.Eu nu vreau sa ma cert cu ea,dar nu imi e de ea,ca nu o iubesc, imi e ca pierd bani si am nevoie pentru ca mama e bolnava si tata a plecat de acasă, lăsându-ne singuri.Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Stai ca nu prea inteleg.Ai avut o iubita dar nu ai iubit-o si ai trimis-o la produs sa-ti intretina tie familia.Ea te iubeste si a acceptat ce i-ai propus.Si tie i-ti este frica acum ca daca ea renunta tu i-ti pierzi banii si nu mai ai cu ce-ti intretine familia.Tu de ce nu mergi sa te angajezi ca si asa i-ti poti intretine familia din banii tai castigati cinstiti.Si de ce nu ai trimis-o pe sora ta la produs si ai trimis o persoana straina sa-ti intretina familia.Nu sti ce sa faci? scoate-ti sora la inaintare acum ca doar ai experienta.

| KodrutZ a răspuns:

Du-te si marturiseste asta si la politie. Te scoti de casa si masa moca. Totusi sper ca esti troll...

suntserios
| suntserios a răspuns:

"Am trimis-o la produs"

"de parca eu am obligat-o, ea a vrut"

Hotaraste te

| TrăieşteClipa a răspuns:

Nu prea ai imaginatie.
Mai incearca.

| Elenina356 a răspuns:

Sa faci o facultate. Sa incetezi sa fi un plangacios. Sa te angajezi pe un post bine platit. Sa-ti gasesti o iubita culta pe care sa o iubesti...

| CristiDecristi explică:

Nu pot sa fac facultate.Am 10 clase.

| CristiDecristi explică:

Fata aia nu era o sfânta nici înainte, era o fata care se ducea in cluburi ca sa cunoască oameni importanți din lumea manelelor sa o bage intr-un videoclip.Era buna de dat la produs, ca o mai făcuse pe bani si înainte.Dar acum face pe sfânta si zice ca i-am distrus viata.Sora mea e o scumpă si o dulce, care are un băiețel de 4 ani si o fetița de 2 ani, si nici nu se compara cu proasta aia.

| CristiDecristi explică:

Am trimis-o la produs, dar nu am obligat-o, nu am șantajat-o, nu am amenințat-o, nu i-am vorbit urat.Am intrebat-o daca ar fi dispusă si daca vrea, si ea a fost de acord.