| Zetu a întrebat:

am un cont pe facebook, si am o mica /mare problema... cand dau click pe poza de profil, nu imi arata celelalte poze pe care le am. Ma ajuta cineva?straight face

3 răspunsuri:
| AiDuTzA a răspuns:

Si mie mi se intampla la felwinking asteapta putin, ai rabdare, nu te enerva, respiralaughing nu e nimic specialhappy cred ca are facebook-ul o problema. daca nu merge, inchide, asteapta 3-4 sec. si deschide iarbig grin

| DeeeaA a răspuns:

Se mai intampla
azi mi-a facut la fel sh mie

| Ea_1881 a răspuns:

Dar pozele celalalte le ai in alt album, poza de profil este mereu intr-un album separat, ca sa iti apara toate pozele dai sub poza de profil fotografiile mele