| LiLlYAnNe a întrebat:

Am vazut ca si altii pun asa intrebari si as vrea sa pun si eu.
Ce parere aveti despre mine? Dupa raspunsuri, intrebari... Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| User a răspuns:

Esti foarte intelegatoare, simpatica, frumoasa, ajuti pe toata lumea care se afla in dificultate. ce mai, esti super de treaba. Asta vroiai sa auzi, nu?laughing
Si inca ceva... daca altii se arunca in fantana, te arunci si tu? Terminati o data cu psihologia asta de turmaoh go on

| User a răspuns:

Ai psihologie de turma. Cum ai vazut cateva intrebari de genu' asta, hop si tu. oh go on. Nu te supara, da' asta e adevarul. Si sincer, asta e cea mai stupida intrebare "Ce parere aveti despre mine?"straight face. Ce parere putem sa avem daca nu te cunoastem?raised eyebrows. Precis ai 11 anioh go on

| User a răspuns:

Te-am facut cumva proasta, curva, capra, vaca, etc?raised eyebrows Sau cu ce zici ca te-am jignit?thinking A, cu "psihologia de turma"? Daca da, scuze, nu am vrut sa sune a jignire. Si tu gandeste inainte sa pui o intrebareoh go on

| LiLlYAnNe explică:

Eu am judecata mea. Daca cineva se arunca peste geam nu fac si eu.Sa nu crezi cas nebuna de tot waiting

| LiLlYAnNe explică:

Atunci poate intrebarea sa sune asa:Cit de destept este @paul27?
Gindeste inainte sa jignesti.

| LiLlYAnNe explică:

@paul27 te iert si imi cer scuze.