| BogdanM275 a întrebat:

Salut aș dori să-mi achiziționez o consolă,însă nu știu exact ce să aleg Xbox One S, playstation 4 Slim sau Nintendo switch.
Sau credeți că ar mai trebui să aștept o perioadă, până ce consolele din noua generație (Playstation 5 și Xbox series X) vor fi disponibile?

Aș dori să-mi spuneți dacă e posibil, care sunt dezavantajele sau avantajele fiecărei console în parte.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PlayStation 5 fara dar si poare, fara vreo explicatie sau comparatie.

| Dismally a răspuns:

Eu as alege Playstation clar, sunt multe jocuri bune care nu vor aparea pe alte console. Nintendo este bun daca ai o varsta mai mica, nu stiu, sub 14 ani poate. La Xbox nu vad nici un avantaj.