| unku a întrebat:

As vrea sa imi recomandati si mie niste articole interesante despre "stabilirea obiectivelor". As vrea sa contina cat mai multe chestii practice (cu exemple ar fi minunat).
Sau ar fi ok dar mi-ati descrie voi cum va stabiliti obiectivele (personale/profesionale).

Răspuns Câştigător
| Vlelupu a răspuns:

Obiectivele ţi le stabileşti singur în funcţie de propriile-ţi aptitudini. Poţi citi cărţi de arta succesului, care îţi vor putea fi folositoare în plan personal şi profesional, dar în final singur îţi vei decide viitorul. Nu aştepta soluţii salvatoare sau miraculoase nici din cărţi, nici de la alţii! Pe acestea trebuie să le adaptezi propriei tale personalităţi.

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Cauta pe net, sau citeste in carti de specialitate.