| Calin_Marius_1970 a întrebat:

As vrea sa stiu cum sa improvizez o arena beyblade.Nu accept raspunsuri cu "Nu stiu","Nu-mi pasa" sau "Tu inca te joci cu beyblade-uri". Vreau raspunsuri care sa-mi foloseasca.P.S:Aceasta e prima mea intrebare.

2 răspunsuri:
| Katoteshikuki a răspuns:

Cati ani ai mie unul mi se pare o problema poate ai calitati mai frumoase ca baiat incearca un sport urban un sport clasic sau unul nou incearca sa dansezi asa eram si eu pana am aflat de beatbox incearca sa te lasi fara suparare.

| Calin_Marius_1970 explică:

Sa sti ca foc fotbal, merg cu rolele si mai fac nebunii cu un prieten.Asta e un hobbie, si am spus ca nu accept raspunsuri ca asta, nu sti sa raspunzi, tineti degetele acasa si nu mai tasta!