| さいゆき a întrebat:

As vrea sa va intreb si eu ceva.
In 26 voi pleca in Japonia. Singura de data asta.
Problema este ca pana acum am mers cu cineva si nu mi-a fost greu.
Vroiam sa va intreb daca puteti sa imi spuneti cam cum e in aeroport. Ce faci prima data? Ce ai voie? Ce nu ai voie? Si asa mai departe.
Stiu ca prima data trebuie sa merg la check in si apoi sa imi verifice actele. Asta e cam ce imi aduc eu aminte.

Voi ajunge in aeroportul din Bucuresti (Henri Coanda), Amsterdam(Schiphol Airport) si Tokyo(Narita).
Daca ati mai fost pe aici sa imi spuneti si mie cum e pe acolo. Ce trebuie sa fac prima data si asa mai departe.

Multumesc de ajutor.
Bye

1 răspuns:
| ByaNca26 a răspuns:

Uite nu am fost exact pe acolo doar fa ce trebuie sa faci...ce face toata lumea. fara suparare... funda?