| Ion2372nn a întrebat:

Salut,aveti idee daca competentele conteaza de anul asta la bac? Asa mi-a spus diriginta si nu stiu ce sa fac nu stiu engleza deloc.

3 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Pai e cam imposibil sa nu stii chiar nimic. Avand in vedere ca majoritatea aplicatiilor si jocurilor de pe telefon/pc sunt in engleza. Nici nu mai zic cate filme si seriale apar si sunt vizionate mereu, sunt si ele vorbite in engleza... Sub ce piatra ai trait pana acum?

| sierra1 a răspuns:

Da, contează in sensul că trebuie să le dai. NU contează rezultatul/calificativu. Măcar să fii prezent și treci

| LisaJulie a răspuns:

Incearca totusi sa inveti putin, e cam rusine, nu te mai priveste nici la mall daca nu stii engleza, nu te angajeaza nimeni! Sau poti la franceza sa te axezi pe ea daca crezi ca te descurci mai bine acolo