| Goddessss a întrebat:

Salut!
Aveți vreo idee de ce îmi apare pe tik tok mai nou oameni pe care eu ii cunosc ca sugestii?
Faza este ca nu-s logata cu niciun Facebook sau sa am opțiunea pentru cunoscuți.
Vreo idee?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hmm, pai sa luam in considerare variantele care mai raman: locatia; videoclipuri distribuite (sau cum o fi acolo, ca nu am tik tok) de celelalte persoane cunoscute si posibil cele la care te-ai uitat tu, sa coincida.

Dar nu incerca sa intelegi algoritmul din spatele acestei aplicatii, cine stie... poate chiar inteligenta artificiala se ocupa de asta thinking

| Fabianaa a răspuns:

Poate urmărești prieteni sau persoane din familie, care la rândul lor urmăresc alge cunoștințe ceea ce rezulta în a-ți apărea ție ca sugestii.