| MisterKat a întrebat:

Azi am banchet... ce frizura ar trebui sa am? Ar trebui sa-mi aranjez si sprancenele sau ceva de genu'? Termin clasa a 12-a si nu prea am idei legate de "look-ul" meu. Astept sugestii, raspunsuri.

Multumesc!

O zi buna!

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

La frizura uite asa ti-ar sta bine, chiar daca in poza de la avatar vad ca il ai putin ondulat in fata http://4.bp.blogspot.com/......rcuts4.jpg

Reusesti cu o placa sau cu ceva fixativ!

La sprancene daca iei putin din ele nu ar strica, te poti duce la un salon, sau daca ai o sora ii poti cere ei ajutorul!

Distractie placuta absolventule >:D

5 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Ii zici sa-ti dea o forma la ele, uite cam asa!

A doua poza http://www.esteline.ro/images/sprancene-de-vedeta/mari/inainte-dupa1.jpg

Asa ti-ar sta foarte bine :P :*, daca mai ai nevoie de vreun sfat, imi zici;))

| OanaG a răspuns:

Important e ca te-ai distrat smug

| MisterKat explică:

laughing N-am nicio treaba cu unghiile laughing

Cum sa-i zic la tipa de la frizerie : sa ma penseze? suna cam ciudat. multi colegi isi fac in clasa (am colege pricepute la asa ceva). dar pentru mine e cam ciudat sa zic asa. si sprancenele mele sunt cam ciudate...
Am un sacou negru, o camasa visinie (nu e chiar visinie, dar nu stiu cum se numeste culoarea, nu-i mov...) si o pereche de pantaloni bej-crem si niste pantofi negri de piele...

| MisterKat explică:

Multumesc pentru raspunsuri happy Am terminat banchetul la ora 4 dimineata si am dormit doar cateva ore, acum sunt obosit. Danke pentru sfaturi! happy

| Anonim_4683 a răspuns:

Http://i749.photobucket.com/albums/xx136/elegantza1/frizuri1.jpg

http://4.bp.blogspot.com/......rcuts4.jpg

mergi la cosmetica sa iti dea o forma la sprancene nu te costa mult pana in 10 lei :D si in caz ca nu ai bani cheama o colega sau o prietena sa te ajute, dar ai grija sa nu iti faca spranceneleprea subtiri.

Si iti dau si cateva idei in legatura cu imbracamintea pentru banchet.

http://www.teenidols4you.com/......524211.jpg [ dar sa iti iei tricou pe dedesubt nu camasa]

si o pereche de blugi gri sau nu neaparat blugi. Se poarta toate nuantele de gri anul` asta gri roz... imprimeuri florale doar ca astea nu in cazul tau... dar daca esti un pic indraznet merge :D

Bafta si distractie placuta

P. S. sa nu uiti de unghii :D:))