| alexxxxxxxxxx a întrebat:

Azi am fost de serviciu de scoala impreuna cu o colega
in corpul unde am facut noi de servici,la etaj este un automat de cafea.
eu am vazut pe net cum unii baieti lipeau scotch pe bacnote si pacaleau aparatul.
am incercat si noi,dar tocmai atunci venea baiatul care pune pahare si cafea in aparat
a vazut ce vrea sa facem
dupa,la gluma, am pus la orificiul unde se pun banii un abtibild de la gume turbo
si aparatul l-a tras inauntru
mi-e frica...cand va veni din nou baiatul de la aparat si va vedea abtibildul in automat ce va face?
Va stii ca eu l-am pus acolo?
va rog sa nu radeti caci chiar ma tem

Răspuns Câştigător
| vLooM a răspuns:

Pai si de unde sa stie ca tu l-ai pus? esti doar tu in liceu? sunt multi copii.Slabe sanse sa stie ca tu l-ai pus. dar sa zicem ca afla (dar nu cred) zici si tu ca ai vrut sa-i faci asta unui coleg (o farsa) dar din greseala a tras aparatu abtibildul sau ce ai pus tu.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca te sperii si de umbra ta de ce mai faci prostii?

| Mihaela_Adriana_1999_EBry a răspuns:

" laughing " Hm! Nu prea e de ras! (Chiar de loc as spune! )
Mare lucruu nu are ce sa-ti faca! spune-i ca a fost o gluma si gata! big grin