| LiLlYAnNe a întrebat:

Azi mi sa indeplinit dorinta.Am luat o tableta grafica Genius.Asta e partea buna.Am pus CD-ul am instalat tot ce trebuie etc.Partea rea este ca nu stiu sa ma folosesc de Corel Painter crying. Please help me!

2 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

Dar nu trebuie sa folosesti neaparat Corel Painter. Dar daca insisti, am gasit un tutorial bunicel pe youtube. http://www.youtube.com/watch?v=VrAFCTM-_p4 Eu folosesc Photoshop cu tableta^^ Destul de ok interfata si acolo. Totusi, trebuie sa marturisesc, intr-o vreme ma indragostisem si eu de PainterXD posibilitatea de a lucra digital cu uleiuri;))

| LiLlYAnNe explică:

Multumesc!