| George111222333 a întrebat:

azi noapte am visat-o pe fata care o plac. in real nu sunt cu ea inca dar in vis eram cu ea, ma sarutam cu ea. ne imbratisam. am visat-o de 2 ori. ce poate sa insemne asta?
Va rog nu faceti misto pentru ca nu este o intrebare pusa la mistoo... Cel mai bun raspuns > funda... fara copy/paste va rog.!

6 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Răspunsul e simplu. Ești doar un cățeluș cu cuc care se gândește prea mult la una.
În timp ce tu o visai, altul transpira între picioarele ei.
Cât timp tu pui întrebări stupide pe net și te gândești la ce înseamnă un vis, altul o trage de țâțe.
Încearcă să-i dai mai puțină importanță ca femeie, ă te gândești mai puțin la ea și să treci la fapte dacă chiar îti place. Dacă nu, o să rămâi doar un cățel care-și pierde vremea cu rahaturi inutile.

| George111222333 explică (pentru Wøodenpints):

Stai calm! nu are iubit si nu e asa de proasta. Si ea chiar da ceva semne ca ma place.

| Lawliet14 a răspuns:

Daca nu ai primit un mesaj in vis, numele ei de exemplu, probabil ca e doar subconstient.

| MegamortX a răspuns (pentru Lawliet14):

Și dacă a primit un "mesaj", numele ei, ce e? Intervenția divină? Visele nu prezic nimic, sunt doar imagini ce se derulează în creierul tău în timp ce dormi. Și au și ele cauzele lor.

| George111222333 explică (pentru Lawliet14):

E fata cu care vreau sa fiu eu cu ea, o cunosc foarte bine.

| Leerix a răspuns:

Este doar subconstientul tau care isi face de cap... Nu are vreo semnificatie visul, doar faptul ca in realitate iti doresti foarte mult sa fii cu acea fata, te gandesti des la asta, iar atunci cand dormi e normal sa visezi lucruri la care te gandesti peste zi. big grin