| Albertestainromeo a întrebat:

Salut băieți, am o mica problema, de ceva timp tot caut pe net ceva pentru creșterea barbii, îmi cresc câteva fire pe langa perciuni și mustață și ciocul cam rar, ce îmi recomandați pentru creșterea barbii complet am (18 ani)?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Minoxidil Kirkland 5%, Singurul dovedit științific, restul sunt povesti, eu am 34 de ani și încă nu am un contur pe ambele părți ale fetei,poți vedea și tu,faza e că iar medicamente pentru tensiune, dar tu sănătos poți, creste un pic ritmul inimii, bagi și tu ridicări, dieta mai bogată în grăsimi sănătoase, proteine

3 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

De la primul fir de par pe fata la 13 ani pana pe la 24 de ani am refuzat sa accept ca e genetica toata treaba si le-am incercat pe toate. Crede-ma ca iti zic din proprie experienta, ori astepti sa-ti creasca singur parul, ori mai bine nici nu incerci nimic, ca incerci degeaba. Eu am acceptat ca mie nu-mi creste suficient cat sa am o barba care sa arate aranjat asa ca m-am dat batut si am ramas "clean-shaven" de atunci. Si stii ce? Oricum asta arata mult mai bine decat petice rare aruncate aiurea pe fata.

Intrebare: tatal tau, bunicii, unchii etc. au o barba completa? Daca nu, atunci speri degeaba.

| RAY a răspuns (pentru mODIN):

Încearcă și tu nu e scump