| yram_1915 a întrebat:

Salut baieti. Vreau sa-mi raspundeti cinstit. Ce tip de fete va plac? Acelea care se compoarta simplu fara sa atraga multa atentie, care sunt un pic rusinoase dar daca intrati in contact cu ele sunt destul de deschise sau celea care striga si se rid tare, sunt brusche in miscari si vreau sa fie mereu in centrul atentiei?

2 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Oarecum stii raspunsu' majoritatea baietilor. Daca ai fi u in locul meu ce ai alege? sa zicem ca intrebarea ar fi pentru fete si in centrul intrebarii stau genurile de baieti.

Normal vrei ceva activ dar si calm. O echilibrare oarecum.
Daca esti prea calm/a devi plictisitoare/ plictisitor pentru cercul de prieteni, daca nu sunt pe aceeasi unda ca tine.

Daca esti prea activ, emani energie pozitiva, zambesti, faci persoanele sa rada e si mai ok. Faci persoanele din cercul tau sa fie mai vesele, chiar daca au o problema.

Dar sa fie glume si haz de bun gust nu de prost gust.

Poti fi si, si. Depinde de stilul tau. Oricum nu garantezi ca vei raamane asa pentru toata viata. Mereu apar schimbari din mediu inconjurator.

Schimbarile vin/ se fac din/prin experienta. Nimeni nu schimba pe nimeni.

| Liviu_2019 a răspuns:

Prima categorie, clar, cel putin eu pe acelea le prefer.