| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost primul vostru tatuaj, unde este si ce exprima? Si daca mai aveti altele(daca sunt in zonele intime nu imi pasalaughing).

M-am gandit si eu sa imi fac unul, dar mai tarziu si vreau sa ma gandesc din timp happy

17 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu am,, dar as vrea sa-mi fac unul, precis cu logo-ul Arsenalului undeva pe antebrat sau pe spate emblema completa cu anul infiintarii!

| Ionut621 a răspuns (pentru Drimmero):

Vezi sa nu fie si anul desfiintarii laughing poate mai traieste Wenger pana la 99 sa ajungeti si voi la championship laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Ionut621):

Bwhahahahahaha 'desfiintare'? tu realizezi ca Arsenal nu e Concordia Chiajna? Championship? ne' ii lasam locul lui Yawnited si Chelski cand au ele timp/

| Ionut621 a răspuns (pentru Drimmero):

Din acest sezon suna a Championship, poate mai sta Wenger un an sa fie mijlocul clasamentului ocupat de cineva, ca nu poti sa il lasi fara drama. Hai ca a inceput meciu' laughing cu Sevilla si ceilalti(aia albi, fara nume).
HAI SEVILLA!

| Drimmero a răspuns (pentru Ionut621):

Esti cu Varzelona? Trebuia sa-mi dau seama!
Visezi prea mult malai/

| Ionut621 a răspuns (pentru Drimmero):

Echipa mea de suflet este si va fi Bayern! Dar in la liga cu Barca, evident., nu tin cu Madrid nici daca o sa plece Ronaldo.

| Drimmero a răspuns (pentru Ionut621):

Acum se explica de o dadeai pe Bayern favorita asa,, vom avea dispute in ziua meciurilor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe palma am o busola cu cateva detalii geometrice in exteriorul ei, pe incheietura mainii stangi am un scris de mana " Smile ", la incheietura mainii drepte am doua bratari mecanice si intre ele este o vulpe jumatate normala si jumatate geometrica, iar pe glezna am o semiluna.

Din pacate toate sunt invizibile, astept caldura sa le fac cu henna. Nici un tatuaj nu m-a facut pana acum sa-l vreau permanent pe pielea mea ca sa trec peste fobia de ace ^^

| Ionut621 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe palma? Si te-a durut sau te-a gandilat?

Eu as vrea sa imi tatuez tot in semiluna numele prietenei, si in restul lunii sa scriu de ce o iubesc happy Dar nu m-am gandit unde. Imi place mult tatuajul lui Messi cel de pe picior cel cu mingea, dar vreau sa fac niste aripi mingei aleia. Si pe mana numele mamei si al tatei, si e cealalta mana numele primei echipe de fotbal la care am jucat(sa nu uit niciodata de unde am plecat, cum fac altii, Ronaldo.).
Si multe altele pe viitor, momentan numai asta am in plan happy

| anonim_4396 explică (pentru Ionut621):

Bine punctat, nu-l mai fac acolo.
Mna, fiecare face ce vrea cu pielea lui dar eu consider ca astfel de tatuaje se "tatueaza" pe inima. Vazusem un tatuaj cu o lista de foste prietene taiate, pana a ajuns la actuala. laughing

| Xelon a răspuns:

Am scris in spatele gataului "life is a game"(reprezinta modul meu prost de a gandi de atunci), si inca unul pe incheietura in care am scris numele prietenei mele.

| Ionut621 a răspuns (pentru Xelon):

De ce e modul tau prost de a gandi? Viata chiar e un joc. Nu iti mai regreta faptele, ca toata viata numai asta o sa faci.

| Xelon a răspuns (pentru Ionut621):

Ai dreptate, regretele sunt de prisos si de aceea trebuie sa ai in vedere in momentul in care iti faci un tatuaj ca acest tatuaj o sa ramana definitiv pe tine si nu mai poti sa il dai jos dupa ce te plictisesti de el(poti sa iti faci unul care sa nu fie permanent daca nu esti sigur), in legatura cu durerea nu o sa te mint, iti spun ca doare(mai ales unde le-am facut eu pentru ca sunt zone mai sensibile), dar daca chiar iti doresti un tatuaj nu o sa fie un impediment putina durere.

| Silent3025 a răspuns:

Nu a fost niciunul si nici nu o sa fie vreodata!

| Ionut621 a răspuns (pentru Silent3025):

Si de ce raspunzi, sa te afli in treaba? Poate ca unora le place sa isi picteze sentimentele pe piele.

| Silent3025 a răspuns (pentru Ionut621):

? Dar cine nu te lasa sa-ti faci tatuaje? Cat despre faptul ca am dat un raspuns? Cumva nu am voie sa raspund sau ce? sau tu cumva esti administratorul TPU si nu stiu eu?

| Ionut621 a răspuns (pentru Silent3025):

Pai vad ca te bagi in seama degeaba, am zis eu cumva ce ziceti despre tatuaje? Sau aveti vreun tatuaj?
Nu! Am zis care a fost primul, din moment ce nu ai niciunul sau nu ai nici o idee numai comenta degeaba!