| Shadow136o a întrebat:

Care e faza cu zodiile? Ce e asa de woaw la chestia asta?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O Modalitate de ați găsi și eventual consolida o identitate.
Necazul este că acest gen de standardizare te limitează.

| Celcestietot a răspuns:

Din moment ce am văzut că ești un utilizator creștin, te avertizez că nu este bine să ai legătură cu horoscopul. În Biblie este condamnat așa ceva.

| Shadow136o explică (pentru Celcestietot):

Nu as vrea sa am legătură cu horoscopul, doar ca am văzut multă lume ca ba întreabă ce zodie ești și după zic nu știu ce chestii, și pe mine m-au întrebat unele persoane și îmi ziceau nu știu ce chestii. Oricum, nu vreau sa îmi ocup timpul cu asa ceva. Doar am văzut ca multă lume este legata de acest lucru...

| Celcestietot a răspuns (pentru Shadow136o):

Este multa lume dupa asa ceva, dar nu inseamna ca este si bine asta. Important este sa faci tu alegerea corectawinking!

| DricA a răspuns:

Gasesti pe zodiacool.ro foarte multe informatii despre zodii. Au multe articole pe aceste subiecte, poate reusesti sa afli ce te intereseaza mai exact. :)
https://www. zodiacool.ro/astrologie