| R4153822 a întrebat:

SAlut...care este cea mai amuzanta amintiure a voastra cu prietena ta cea mai buna?

2 răspunsuri:
| NuMaCheamaNicicum a răspuns:

Ok... deci cu „Cea mai buna prietena" nu cred ca am ...pentru ca nu am asa ceva,dar uite niste intamplari hazlii cu alti prieteni
Deci,eram odata singura acasa si am zis ca ma plictisesc, a venit o fata la plimbare si eu incuiasem usa. Cand sa vin inapoi sa-mi descui usa (tot cu ea eram) mi se rupe cheia in usa. Am reusit sa intru in casa pe geam, rupand un carlig si dand jos un ghiveci cu flori. Mama a aflat dar nu s-a suparat, pentru ca mai avea doua rezerve big grin
Alta
Eram odata cu un baiat si ne plimbam prin parc (unde nu trec masini, e liniste si pace tot timpul) si numai ce vedem un tractor la vreo 3 metri de noi ...Vai,s-a aruncat in gardul viu si m-a tras si pe mine ...eu eram pierduta in spatiu, iti dai seama big grin
Tot cu baiatul asta am foarte multe amintiri. De exemplu, odata era un om si afara ploua. Acel om (care cred ca avea probleme) a zis ca ne da umbrela lui pentru ca el nu mai are nevoie, si ne-a intins o umbrela imaginara. Baiatul i-a intrat in joc si a luat „umbrela" multumindu-i si mergand asa pana am plecat ...si acum ne mai radem cand ne amintim.

Si bineinteles, frumoasele amintiri de la scoala, cand faceam prostii peste prostii, speriam copii mici, sunam cu necunoscut... Iti dai seama
Asta inseamna copilaria :d
Stiu sigur ca si peste 10 ani imi voi aminti unele momente ..si poate si mai tarziu big grin

| deyouu a răspuns:

Buna! Ne plimbam cu rolele si am intrat in curte la ea iar ea laughing avea viteza si s.a dus direct in bucatarie, pe masa erau o gramada de farfurii si au cazut peste ea si ea: isi pusese mainile pe piept(a crezut ca s.a taiat sau ceva) laughing)) credea ca moare laughing) a vnt maicasa si a luat farfuriile sparte nu patise nimic decat se zgariase la manalaughing. Cred ca asta a fost...