| anonim_4396 a întrebat:

Salut,care sunt pasiunile si ocupatii; e tinerilor din ziua de azi, fundita

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Manelele, sexul, drogurile si, mai ales, shaworma.

| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Jocurile pe pc, sex-ul, bautura, fumat-ul, bataia, caterinca, fotball-ul si mai sunt etc.

| ribak a răspuns:

Femei bani si druguri pentru majoritatea.

| BlueViP a răspuns:

Internetul, sexul in cluburi, drogurile, fumatul dupa bloc si concursul primul in coma alcoolica castiga.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Pai sunt aceleasi activitati ca si altor generati, chiar un pic schimbate, gen nu mai sunt fani ai unei benzi desenate, se uita la vreun serial.
Eu sunt un tanar din ziua de azi si am multi colegi care citesc de placere carti, am multi colegi care fac sport, printre care si eu, de asemenea am si colegi care stau toata ziua pe facebook(dar putini) dar si pe vremuri existau acesti oameni numai ca nu aveau facebook si veneau in fata ta si se laudau. Generatiile urmatoare(copiii) sunt rezultatul generatiilor prezente (de oameni de 30 de ani care au copii), dar in mare nu difera mult si pe "vremuri" tot asa mi se pare ca era doar ca nu puteai sa te lauzi la toata lumea cu asta...

| EmmaGema12 a răspuns:

Sportul, O prietena de amea face accesori, si asta poate fi o activitate, inotul - pe mine ma relaxeaza! Funda ♥