| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.

Cat timp a trecut de cand Staind si Ninikitty au fost avertizati fiindca au incalcat reguli de pe TPU?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca au fost numai avertizati intreaba-i pe ei, cei avertizati nu sunt afisati pe TPU.
Doar daca au fost suspendati gasesti data suspendarii, intrand pe COMUNITATEA, la Utilizatori suspendati, http://www.tpu.ro/utilizatori-suspendati/

7 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Ti-e dor de ei?

| Drimmero a răspuns:

Le duci dorul, se vede!

| MistretulPufos a răspuns (pentru Drimmero):

Mai, eu chiar le duc laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce le tii socoteala? Nini mai are cam 13 zile.

| Idkidk a răspuns:

Vai, cuiva îi e dor de noi. Eu mai am 11 zile... Staind, nu ştiu, la răspunsurile lui, cred că 3 luni. rolling on the floor

| Doarunaltutilizator explică (pentru Idkidk):

Din curiozitate am intrebat atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Staind o să iasă de sub suspendare când am să-mi primesc premiul!