| ReadAllAboutMe a întrebat:

Ce altceva sa postez pe pagina de facebook in afara de elimina vedeta, ghiceste vedeta, statusuri, poze artistice, poezii, benzi desenate.
Mentionez ca are doar 13 like-uripuppy dog eyes Si se numeste Zambet Inocent:^^
Multumescbig grin P.S Astept raspunsurile voastre :*

Răspuns Câştigător
| Tsunade99 a răspuns:

Buna! :*
Eu sunt admina [bii de la Copil de Ciocolata si are in jur de 1200 de like-uri.
Cam in afara de ce ai spus tu nu prea ai ce sa postezi. decat bancuri thinking sau elimina cu unghii si alte chestii (outfit-uri, pufoshenii, pantanloni, papuci... :* )
Daar daca pagina ta are doar 13 like`uri eu spun sa nu te mai chinui atat si in timpul asta sa lasi link-ul pentru publicitate la paginile mai mari. Stiu cum este ca si eu cand eram mai mica ca pagina orice postam nu dadea nimeni like. Pana la vreo 200 de like-uri cam nimeni nu imi aprecia pozele sau orice altceva. De fapt nici acum nu sunt prea multi activi.

Ps: am intrat acum pe TPU ca atunci cand intru pe cont imi apare ca cica am un virus si se inchide, si nu mai pot posta pe pagina. Astazi de fapt n-am facut nimic crying spre deosebire de ieri. si tot incerc sa intru da nu merge si vroiam sa intreb aici de ce.

Succes cu pagina daca vrei lasa-mi link-ul printr-un mesaj si iti fac publicitate cand mai pot sa intru happy
Key bye!
[bii wave

7 răspunsuri:
| KawaiiBroccoli a răspuns:

Nu uita ce nume are pagina;)
http://browse.deviantart.com/? qh=§ion=&q=smile

| ReadAllAboutMe explică (pentru KawaiiBroccoli):

Pai imagine de profil nu imi trebuie e buna am nevoie de altceva.straight face

| KawaiiBroccoli a răspuns (pentru ReadAllAboutMe):

Bine. nu neaparat imaginea de profil... ci pur si simplu pue imagini... Na. eu nu prea sunt cu Fb-ul laughing

| Andrei1000super a răspuns:

Salut detin o pagina de 3.000 de like-uri. Eu am ajuns sa am atatea in primul rand schimband poza de profil si de coperta la un interval de 1-2 saptamani cateodata chiar si 3.

Dupa numele paginii tale pozele ideala (dupa parerea mea ) ar fi acestea https://www.google.ro/......ps?/search

Altceva ce ai mai putea posta ar fi sa postezi niste poze care sa aiba legatura cu descrierea ( iar descrierea ar trebui sa fie o intrebare ) si sa spui ceva de genul : Voi anul acesta unde ati mers la mare?; Cat la % asteptati vara?
O sa iti mai vina idei intre timp...

Si ar mai fi ceva, daca vrei sa ai mai multe likeuri incearca sa faci o intelegere cu o pagina mai apreciata in jur de minim 2.000 de likeuri si sa negociezi sa iti fac o publicitate paginii tale :D.

Sper ca ti-am fost de folos;)!

| yynuta a răspuns:

Pune o poza ca sa o editeze ei, pune intrebari si cei care raspund corect primesc puncte, posteaza o poveste.

| ReadAllAboutMe explică (pentru yynuta):

Multumesc pentru raspuns:*