| Ionică a întrebat:

Ce calitati si ce defecte aveti? Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calitatile nu le spune, alea le vad altii. Daca ar fi dupa mine m-as considera perfectabatting eyelashes. Defecte.hmm-sunt cam vorbareata si bagareata laughing.

| Silvia a răspuns:

Calitatile si defectele mi le observa ceilalti, eu nu prea am cum sa ma autocaracterizez.

| Razvan a răspuns:

Te referi la cele 3464 de defecte ale mele?laughingSunt multe, urate dar m-am obisnuit cu ele. Ce pot schimba bine, ce nuthinking
In afara de calitatea mea de baza rabdarea altceva nu prea am in valizabig grin