| Ionică a întrebat:

Ce faceţi de 1 Mai? Vă distraţi? Distracţie plăcută! Mulţumesc!

2 răspunsuri:
| demonangel37 a răspuns:

Buna. azi am sa plec cu ai mei la un picnic in padure, o scurta vizita pe la rude, o petrecere in familie, iar seara ma intalnesc cu prietenii dand chef de chef doar pentru noi

| cristinna1919 a răspuns:

E cam naspa 1 mai'u. Am vrut sa merg cu cateva fete la un meci de fotbal si niciuna nu a putut. Toate cu familia. Deci am mers singura si acum pe calculator. Cam plictisitorsad. Tu ce faci?