| adi4ever a întrebat:

Ce materii se fac la Stiinte Sociale? Vreau sa imi spuneti ce materii, cate ore si la ce se da teza! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| MissPurple a răspuns:

Tezele se dau din romana, engleza, geografie sau istorie si o materie specifica profilului
in a 9a logica, a 10a psihologie, a 11 economie si a 12a filozofie.
Materile sunt aceleasi care le-ai facut si pana acum.
mult succeshappy

2 răspunsuri:
| adi4ever explică:

@Adicutza12: Eu stiam ca teza la latina se da la filologie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spaniola,romana,geografia,engleza,biologia,istoria,desen,religia,franceza,latina,stiintele socio-umane, informatica, educatia fizica
teze se dau la:
romana
engleza
geografie sau istorie
latina
funda?