| cba8r478 a întrebat:

Ce părere aveţi despre Paula Seling şi Ovi? Credeţi că vor face impresie bună la Oslo? Pe ce loc credeţi că se vor clasa? happy

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu. Sunt penibili!

Jeg håper at Rusland skal være beste! (Sper să câştige Rusia)

| Firefly a răspuns:

Depinde foarte mult de felul in care se vor prezenta.
Dar melodia e draguta si sper sa faca o impresie buna.Nu stiu pe ce loc se vor clasa, caci nu am ascultat celelalte melodii.
Dar sper ca anul asta sa fim in top 15 macar happy

| Klara a răspuns:

Banuiesc ca or sa se descurce mai bine decat Elena, dar nu-i vad sa castige. Oricum, acum totul tine de politica. Nu de calitatea muzicii. Dar piesa Paulei oricum e destul de faina, insa mie sincer imi e simpatica Eva Rivas din Armenia, cu ea votez.

| dulcik a răspuns:

Sincer nu prea cred ca vor face ceva... mie una nu prea imi plac