| BogdanM275 a întrebat:

Salut, ce părere aveți despre persoanele care aleg să meargă în cluburi?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

O parere buna, mai iesi afara din casa, mai bei o bere cu prieteni

| Celcestietot a răspuns:

Atata timp cat actiunile lor sunt morale, nicio parere gresita nu am.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde ce fel de cluburi, dude. Pina la urma fiecare cu treaba lui. Nu ma intereseaza ce fac altii atita vreme cit nu ma influenteaza pe mine cu ceva negativ sau pozitiv. In cazul de fata, ma lasa rece in principiu.

| gemeni6226 a răspuns:

Am parerea ca sunt oameni ca toti oamenii, doar vizavi de cei ce nu merg pentru ca nu le face placere la ei ii face placere.Nu e nimic rau in asta.Fiecare pana ce nu dauneaza siesi sau altor persoane e liber sa faca ce vrea.

| Andreeush a răspuns:

Depinde de persoane, atâta timp cât nu fac ceva imoral nu aș avea o părere proastă.

| Emma30555 a răspuns:

E ceva normal din punctul meu de vedere, în sensul ca majoritatea se duc din când în când, doar cei cărora nu le place nu se duc, deci tine de preferințe