| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac ca in poze sa nu mai ies ca o stana de piatra?
Daca exersez inainte chiar ma pricep fac parca as fi fotomodel XD,dar cand vine vremea sa fac poze ma blochez si nu imi dau seama de ce? Cum as putea sa ma dezmortesc in fata camerei? Sunt pasionata de fotografie si ma descurt de minune, am o prietena careia i-am facut niste poze superbe si sunt geloasa pe ea ca a iesit asa bine.

Răspuns Câştigător
| Turbo223 a răspuns:

Poate te blochezi de rusine si de frica de a nu iesi bine in poza.Ori pentru ca se uita cineva la tine cand stai la poza, ai putea sa rogi pe cineva cand iti face poza sa se uite in alta parte.Depinde de motiv.

| anonim_4396 explică (pentru Turbo223):

Chiar ca.Sunt mai rusinoasa eu de fel angry

1 răspuns: