| Cameliapantiru a întrebat:

Ce te enerveaza/deranjeaza la cel mai bun prieten/cea mai buna prietena?
Si intrebarea inversa: ce crezi ca-l enerveaza/dernajeaza pe cel mai bun prieten la tine?
Incep eu: Ma enerveaza ca intarzie la fiecare intalnire si il astept cate 15-20 minute, ca uneori e orgolios si ca de cate ori mergem in vacante nu vrea sa sofeze deloc, ma lasa doar pe mine(si chiar daca am multa experienta la condus si imi si place, tot e obositor sa sofezi singura cate 500-600 km intr-o singura zi).
Pe el la mine il deranjeaza ca sunt sensibila si plang usor, ca il cert pentru orice greseala nesemnificativa la birou, ca nu sunt atenta cand imi explica ceva la calculator si ca am zero cunostinte tehnice.
Insa, toate aceste lucruri sunt nesemnificative pe langa prietenia frumoasa si durabila dintre noi si afectiunea sincera ce ne-o purtam unul altuia. Micile tachinari si nemultumiri doar ne codimenteaza relatia, nicidecum nu ne-o strica.

1 răspuns:
| lovemeoana a răspuns:

Ma enerveaza ca daca am intarziat 1 minut imi face 3 ore morala. o enerveaza ca o cert cand face ceva gresit happy