| MihaicaDan a întrebat:

Ce telefon credeti ca merge mai bine Lg kp500 coockie sau LG gm360
eu zic ca LG gm360 ca are camera de 5mb si altele uitati-va au acelasi pres 500lei

Răspuns Câştigător
| LoOvE a răspuns:

Buna!

Intradevar amandoua costa 500 lei si da LG gm360 are camera de 5 mb, insa acum depinde ce esti u.

Pt. fata-Lg kp500 coockie (este mult mai feminin, subitirel ma rog...)

Pt.baiat-LG gm360(si cred ca u esti baiat) Acest telefon este potrivit pentru tine pentru. ca este mult mai barbatesc cu ecran mult mai larg si mare, deci eu pe asta ti-l recomand.

SUCCES la cumparare big grin

1 răspuns:
| kire a răspuns:

Uite aici un link cu compararea lor: http://www.telportal.ro/......ookie.htm, parerea mea este ca gm360 este mai bun dar alegerea este a ta.