| Quart a întrebat:

SAlut ce tunsori imi recomandati nu stiu cum sa ma tund am un fel de vartej sparnel nu stiu cum sa-i spun in frunte si nu stiu cum sa ma tund as vrea o tunsoare cu par mediu ceva sa se potriveasca la fotbal!

1 răspuns:
| Lusca1995 a răspuns:

Https://ro.pinterest.com/explore/men-haircuts/ sunt aici mii de idei despre cum sa te tunzi, dar ca sa elimini acel vartej ar trebui sa te dunzi cu 0 si sa incepi sa iti dai forma pe care o vrei la par, asta dupa ce va mai creste evident, asa fac cei mai multi dupa ce nu li se mai aseaza parul sau pur si simplu s-au plictisit de ea.