| cata_5027 a întrebat:

Cei care va uitati la tv... de cateva zile da o reclama cu un copilas care se urca pe ceva si se uita pe geam cum ninge. si este o melodie despre iarna in care spune ceva de genu: iarna va fi oricum dar cui ii mai pasa? cum se numeste reclama sau la ce anume face reclama ca n-am fost prea atent la ce zicea. Sau melodia de pe fundal o pot gasi undeva?

Răspuns Câştigător
| Adrisor a răspuns:

Melodia dinreclama este valariu sterian-Prognoza http://www.trilulilu.ro/folkforever/cebe4da47ae98c

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt curios ce melodie este deoarece imi place melodia