| Smilee4Mee a întrebat:

Salut:*! Ceva statusuri despre copiat?batting eyelashes. Merci! ofer fundoi >portocaliu:

Răspuns Câştigător
| Dede1 a răspuns:

Http://ymstatus.com/Negativiste-Injuraturi.php
De cite ori ma veti privi cu ura si manie,de atitea ori va voi zambi cu multa simpatie.

***Uita-te atent,dar nu insistent,priveste,dar nu atinge,te pot respinge,admira, si evident-ia-ti gindul.

***Eu traiesc, tu stai.Sunt tot ce tu visezi,tot ce-ti doresti, si n-ai.

***Cine ma iubeste e ok, cine ma barfeste ma voi pisa pe ei.

***Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste.

***Pentru Un Moment…Am Crezut Ca Ma Vei Distruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte dulce.

***mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva….

***De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang

***Suficient de matura ca sa stiu ce vrei. Si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama."

***Nu E nevoie Sa Ma placa toata Lumea.La fel Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe toti!

***Daca eu sunt subiect de barfa … Atunci tu estio tarfa! Tu impotriva mea … Eu mereu deasuprata!"?:-

***Zambeste celor care te urasc……Sa simta ura ta…. Zambeste celor care te ubesc…Sa simta dragostea ta…Iar daca cei pe care ii ubesti…Te ignora…Zambeste sa simte indiferenta ta…

***Lasa’ma cu textele…ca iti pasa sau conteaza.lasa’ma cu lumea care nu ma agreaza…aproape tot ce mi’am dorit am obtinut, si daca nu a fost asa.a fost pentru.ca n’am vrut!

***Stiu ca sunt diferita in felul meu,si ca uni nu ma plac, nu ma opresc niciodata sa zambesc, chiar daca unora le displac.

pare o intrebare.pe cine o sa doara mai tare? pe tine ca iti vei aminti de mine in fiecare zi? sau pe mine cand stiu ca nu mai vii?

'' Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia

Si tu poti fi ranit de o fata. Nu uita ca si baietii plang cateodata

Intr-o zi ma vei cauta in fiecare "ea"asta daca nu o faci deja

Razbunarea nu-mi aduce satisfactii, insa indiferenta ti-o daruesc cu multa dragoste

cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru... ma-i lasat sa plec

ma vrei inapoi? eu nu.nu miza pe faptul ca odata m-ai facut sa plang.am mai crescut...:

C ' te uiti mah asa? Obisnuiestte-te ca d acum nu mai sntt` a Ta!

Zambeste iar si priveste putin. Orice pahar jumate gol mereu e si jumate plin

Ti'ai placut viata...Ti'ai facut viata.da ai pierdut persoana care te iubea si tragea cu tine...in schimb ai castigat multe tarfe
- Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi?
- Sexy si rea ^^
- Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala.
- Prea dulce ca sa fiu light.
- Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
Daca ti-au placut aceste statusuri de fete, pregateste-te pentru ca mai urmeaza inca o serie de statusuri smechere:
- Caut tanar sa intoarca partiturile unei pianiste.
- Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
- Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!
- nu stiu dk ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajeala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.
- Vai vai vai, aici scrie DND! Tu stii sa citesti?
- Niciodata plina de mine…intotdeauna satula de voi!
- Prostia ne urmareste pe toti! Din pacate voi sunteti inceti, dar eu sunt cea mai rapida!
- Dorm ca un îngeras… nu deranjati ca dati de dracu`!
- Fac baita…d aca nu raspund lasati mesaj iar când ies din baie închid eu fereastra.
- Verigheta este cea mai mica catusa din lume, si eu nu vreau sa fiu arestata