| Raven_6701 a întrebat:

Cine se joaca Second life?
Imi puteti spune si mie cum pot sa creez haine? Am tot cautat pe acolo da' tot nu pricep cum se pot face

Răspuns Câştigător
| girlloveee a răspuns:

Un numar de vizitatori au cautat despre acest subiect :"cum sa faci haine in sl".
Nu, eu nu creez haine, dar am strans cateva tutoriale pentru incepatori, pentru cei care vor sa incerce sau, cine stie, sa evolueze spre avansati.
In primul rand va trebuiesc uneltele principale: Adobe Photoshop si niste banuti sa va uploadati hainele in SL.
Trebuie sa aveti in vederi si urmatoarele templateuri pe care le veti folosi:
http://secondlife.com/community/templates.php (unde veti gasi templateuri complete pentru haine, ochi si par

alum te rog fonta? :d