| AlexUnder200 a întrebat:

Salut comunitate TPU am o mica mare problema:stim toti cum arata youtube la interfata si toate cele na de cand am cont pe el mi s-a schimbat totul nu mai arata la fel ce sa fac please answer fast funda funda funda! 11

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu ai ce face ...asta e noua interfata de la youtube, nu esti singurul care se plange de ea!
Poti sa te duci aici...dar cand te duci la inceput apare cum era :
http://www.youtube.com/home
.si pana la urma te obisnuiesti!
la abonamente,iti apar videourile uploadate de userii la care te-ai abonat!
... daca la abonamente apesi -afiseaza-le pe toate, atunci ai in stanga niste spatii libere si acolo poti sa iti pui siteurile preferate!
...te obisnuiesti pana la urma, dar trebuie sa recunosc...e destul de enervant